Çizim

Sinajet Popjet HP45 Plotter ile güvenli ve hızlı çizim! 

Sinajet Popjet HP 45 Plotter - Mürekkep Püskürtmeli Çizici

Datatec, Sinajet Popjet plotter ile tekstil ve hazır giyim firmaları için optimum çözümleri üretmektedir. Network bağlantısı sayesinde mesafe kısıtlaması olmaksızın çizicinizi bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Kağıt bitmesi gibi nedenlerden yarım kalan pastallarınızı rahatlıkla kaldığı yerden çizdirebilirsiniz. Verimli HP45 kartuşları ile kaliteli ve ekonomik çizimler yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile işlerinizi kolaylıkla yönetebilir, sıralayabilir, durdurabilir, birleştirebilirsiniz. Bunların dışında birçok üzelliği de kullanabilirsiliniz. Şirketimiz ayrıca tüm ihtiyaçlarınız için özel yazılımlar üretmekte ve sizlere özel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Datatec - WearCadfe, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra (hpgl modülü ile), Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad,CorelDraw ve tüm hpgl formatı veren yazılımlar ile tam uyumludur.

Öne Çıkanlar


Sinajet Popjet Plotter'ların ön plana çıkaran özelliklerine gözatın.

Kağıt Akışı Okuyucu
X Encoder

Kağıt Akışı Okuyucu X Encoder

Datatec çizicilerin rakiplerinie karşı en büyük gücüdür. Hiçbir ucuz ve ekonomik çizicide olmayan bir özelliktir. Kağıt akışı okuyucu Encoder ile Sinajet çizimlerinizi adım adım takip eder. Kağıtla iilgili olası tüm hatalarda çizimi durdurur. Kağıt akışını anlık olarak takip eder.

HP45
Baskı Kafaları

HP45 Baskı Kafaları

HP 45 baskı kafaları ile ekonomik ve kaliteli çizimler yapın. Çift kafalı makineler dilerseniz tek kafa olarak da çalışabilmektedir.

Network - Ağ
Üzerinden Çizim

Network - Ağ Üzerinden Çizim

Ağ üzerinden dilediğiniz yerden makineye erişebilirsiniz. Kablolu bağlantı standart olarak sunulmaktadır. Dilerseniz kablosuz (Wi-Fi) ile de bağlantı kurabilirsiniz.

Genel Özellikleri ve Kullanım Alanları

 • Pastalları yan yana çizdirebilir, çevirme ve aynalama gibi işlemleri yapabilirsiniz.
 • Yarım kalan pastallarınızı istediğiniz bir bölümünü çizdirebilirsiniz.
 • Düşük gramajlı kağıtlar dahil birçok kağıt ile çalıştırabilirsiniz.
 • Network ve USB bağlantı arayüzü ile istediğiniz konfigürasyonu seçebilirsiniz.
 • HP-45 kartuşlar ile yüksek verimlilik sağlar. Yaklaşık 3-5 dolum yapılabilir.
 • Bir çok rakibinde bulunmayan Gerber - AccuMark parça çizimi özelliği sayesinde Gerber - AccuMark tarafından ayrı ayrı yollanmış parçaları otomatik olarak algılar, birleştirir ve tek bir iş olarak kullanıcı müdahalesi olmadan çizdirir.

Kullanım Kolaylıkları


Güvenilirliğini kanıtlamış ürünlerimiz, tüm sistemlere uyumludur. Aynı zamanda basit ve kullanıcı dostu bir kullanıma sahiptir.

Kolay kullanılır

Popjet plotter'lar kolaylıkla kurulabilir ve kullanılabilir. Özel bir eğitime ihtiyacınız yoktur. Kullanım kılavuzundan yalnızca birkaç bilgiye başvurmanız yeterlidir.

Hızlı ve seridir

 • Saatte 100m²'ye kadar hızlara çıkabilir.
 • Kağııdı yere boşaltarak çizim yapabilirsiniz. Kağıt bantlamadan kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve stabildir

 • Yüksek malzeme kalitesi ile kalite ve sağlamlığı hissedersiniz.
 • Üretildiğinden beri parça değişimi yapılmayan bir çok makinemiz hâlâ çalışmaktadır.
 • Ürünlerimizi o kadar güveniyoruz ki, 2 yıl parça garantisi veriyoruz.
 • Dileyen müşterilerimize daha sonrasında parça dahil servis hizmeti de sunuyoruz.
 • Kafa kontrol sistemleri kağıt yırtılmalarını önlemeye yardımcı olurken, sensörler de düzenli olarak kağıt akışını kontrol etmektedir.

Esnektir

 • Sinajet Popjet çizim makineleri HPGL/PLT formatlı çıktı verebilen tüm Cad Cam yazılımları ile tam uyumludur.
 • Network (ağ) bağlantısı sayesinde, kablo bağlantı sınırı yoktur.
 • Dilerseniz kablusuz (Wi-Fi) bağlantı ile kabloları ortadan kaldırabilirsiniz.

Uyumludur 

Datatec - WearCadfe, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra (hpgl modülü ile), Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad,CorelDraw ve tüm hpgl formatı veren yazılımlar ile tam uyumludur.

Geniş İşletim Sistemi Desteği

Kullanıcı dostu arayüzü ile Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 üzerinde 32 bit ve 64 bit platformlarında çalışır. Ayrıca tüm 32 bit ve 64 bit Linux sistemlerinde çalışmaktadır.