Kesim - Çizim

Sinajet Popjet HP11 Kesicili Plotter ile yüksek isterseniz kesim, isterseniz çizim yapın.

Kalıp ofisleri ve çizim kalıbı ihtiyacı olan modelhaneler için ideal çözüm.

Sinajet Popjet HP 11 Kesicili Plotter - Kağıt ve Karton Kesici

Datatec, Sinajet Popjet kesicili plotter ile tekstil ve hazır giyim firmaları için optimum çözümleri üretmektedir. Popjet kesicili plotter ile isterseniz kağıt, isterseniz 200gr/m² (azami 250gr/m²') ağırlıkta karton kesebilirsiniz ve çizebilirsiniz. Kalıp ofisleri ve kesim ihtiyacı olan kullanıcılar için idealdir. Network bağlantısı sayesinde mesafe kısıtlaması olmaksızın çizicinizi bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Kağıt bitmesi gibi nedenlerden yarım kalan pastallarınızı rahatlıkla kaldığı yerden çizdirebilirsiniz. Verimli ve yüksek kaliteli HP11 baskı kafaları ile yüksek kaliteli ve ekonomik çizimler yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve ekonomik bıçaklarla uzun süre kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile işlerinizi kolaylıkla yönetebilir, sıralayabilir, durdurabilir, birleştirebilirsiniz. Bunların dışında birçok üzelliği de kullanabilirsiliniz. Şirketimiz ayrıca tüm ihtiyaçlarınız için özel yazılımlar üretmekte ve sizlere özel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Datatec - WearCadfe, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra (hpgl modülü ile), Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad,CorelDraw ve tüm hpgl formatı veren yazılımlar ile tam uyumludur.

Öne Çıkanlar


Sinajet Popjet Plotter'ların ön plana çıkaran özelliklerine gözatın.

Uzun Ömürlü
Kesim Bıçağı

Kağıt Akışı Okuyucu X Encoder

Kesim bıçakları uzun ömürlü ve ekonomiktir. Kesicinin azami hızına uyum sağlar.

HP11
Baskı Kafaları

HP11 Baskı Kafaları

Verimli ve yüksek kaliteli HP11 baskı kafaları ile yüksek kaliteli ve ekonomik çizimler yapabilirsiniz. Orijinal HP11 mürekkepleri ile 10 kata kadar mürekkep tasarrufu sağlayabilirsiniz. Çift kafalı makineler dilerseniz tek kafa olarak da çalışabilmektedir.

Network - Ağ
Üzerinden Çizim

Network - Ağ Üzerinden Çizim

Ağ üzerinden dilediğiniz yerden makineye erişebilirsiniz. Kablolu bağlantı standart olarak sunulmaktadır. Dilerseniz kablosuz (Wi-Fi) ile de bağlantı kurabilirsiniz.

Genel Özellikleri ve Kullanım Alanları

 • Pastalları yan yana çizdirebilir, çevirme ve aynalama gibi işlemleri yapabilirsiniz.
 • Yarım kalan pastallarınızı istediğiniz bir bölümünü çizdirebilirsiniz.
 • Düşük gramajlı kağıtlar dahil birçok kağıt ile çalıştırabilirsiniz.
 • Network ve USB bağlantı arayüzü ile istediğiniz konfigürasyonu seçebilirsiniz.
 • HP11 baskı kafaları ile yüksek hızlarda kaliteden öndün vermeden çalışabilirsiniz. Doldurulabilir mürekkep tankı ile mürekkep maliyetlerini en aza indirir.
 • Saatte 100m²'ye varan çizim hızına rağmen kaliteden asla ödün vermez!
 • Bir çok rakibinde bulunmayan Gerber - AccuMark parça çizimi özelliği sayesinde Gerber - AccuMark tarafından ayrı ayrı yollanmış parçaları otomatik olarak algılar, birleştirir ve tek bir iş olarak kullanıcı müdahalesi olmadan çizdirir.

Kullanım Kolaylıkları


Güvenilirliğini kanıtlamış ürünlerimiz, tüm sistemlere uyumludur. Aynı zamanda basit ve kullanıcı dostu bir kullanıma sahiptir.

Kolay kullanılır

Popjet kesiciler kolaylıkla kurulabilir ve kullanılabilir. Özel bir eğitime ihtiyacınız yoktur. Kullanım kılavuzundan yalnızca birkaç bilgiye başvurmanız yeterlidir.

Hızlı ve seridir

 • Saatte 100m²'ye kadar çizim, saniyede 1200mm'ye kadar kesim çıkabilir.
 • Kağııdı yere boşaltarak çizim yapabilirsiniz. Kağıt bantlamadan kullanabilirsiniz. Kesim kartonlarını dilerseniz tabaka olarak da kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve stabildir

 • Yüksek malzeme kalitesi ile kalite ve sağlamlığı hissedersiniz.
 • Üretildiğinden beri parça değişimi yapılmayan bir çok makinemiz hâlâ çalışmaktadır.
 • Ürünlerimizi o kadar güveniyoruz ki, 2 yıl parça garantisi veriyoruz.
 • Dileyen müşterilerimize daha sonrasında parça dahil servis hizmeti de sunuyoruz.
 • Kafa kontrol sistemleri kağıt yırtılmalarını önlemeye yardımcı olurken, sensörler de düzenli olarak kağıt akışını kontrol etmektedir.

Esnektir

 • Sinajet Popjet kesicili çizim makineleri HPGL/PLT formatlı çıktı verebilen tüm Cad Cam yazılımları ile tam uyumludur.
 • Network (ağ) bağlantısı sayesinde, kablo bağlantı sınırı yoktur.
 • Dilerseniz kablusuz (Wi-Fi) bağlantı ile kabloları ortadan kaldırabilirsiniz.

Uyumludur 

Datatec - WearCadfe, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra (hpgl modülü ile), Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad,CorelDraw ve tüm hpgl formatı veren yazılımlar ile tam uyumludur.

Geniş İşletim Sistemi Desteği

Kullanıcı dostu arayüzü ile Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 üzerinde 32 bit ve 64 bit platformlarında çalışır. Ayrıca tüm 32 bit ve 64 bit Linux sistemlerinde çalışmaktadır.