Kumaş Kesim

datatec.cutter ile Kesimhanenize Güç Katın!

Tekstil, Hazır Giyim, Mobilya, Çanta ve Otomotiv Sektörleri için İdealdir.

datatec.cutter Tek Kat Kumaş Kesim Makinesi

datatec.cutter tek kat kesim makineleri ile tekstil, hazır giyim, mobilya, çanta ve otomotiv firmaları için optimum çözümleri üretmektedir. datatec.cutter kesim makineleri ile örme kumaş, dokuma kumaş, kürk, poliüretan deri, sentetik deri, oxford kumaş, kanvas, sünger, sık dokuma kumaşlar, karışımlı kumaşlar, bavul/çanta, koltuk, halı/kilim, vb. kumaşları kesebilirsiniz. Laminasyonlu ve pastal altı kağıdı ile kesim yapmak mümkündür. Yuvarlak bıçak tüm kumaş kesimleri için idealdir 8mm'ye kadar (bıçak yarı çapının izin verdiği kadar) ve kumaş kalınlığına göre 10-15 kata kadar kesim yapılabilir. Vibrasyonlu kafalar ile malzeme sertliğine göre 10-15mm yüksekliğe kadar kesim yapabilmektedir. Tüm kesimhaneler ve özellikle mobilya endüstrisi için idealdir. İhtiyaca yönelik yuvarlak bıçak, vibrasyonlu bıçak, I-çıt, V-çıt, kalem, gibi araçlarla makineyi özelleştirebilirsiniz. Kesim bıçakları hem yüksek kaliteli hem de ekonomiktir. Kullanıcı dostu arayüzü ile işlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Makine üzerinde kontrol paneli ile makineyi kontrol edebilirsiniz. Kesim makinelerinin kesim alanları, kesim araçları ve daha bir çok yardımcı donanımları şirketinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmektedir. Şirketimiz ayrıca tüm ihtiyaçlarınız için özel yazılımlar üretmekte ve sizlere özel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Datatec - WearCadfe, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra (hpgl modülü ile), Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad,CorelDraw ve tüm hpgl formatı veren yazılımlar ile tam uyumludur.

Öne Çıkanlar


datate.cutter'ın ön plana çıkaran özelliklerine gözatın.

Fonksiyonel
Kesim Kafası

Tüm kesim çözümleriniz için çok fonksiyonlu kesim kafası sunulmaktadır. Yuvarlak kesim bıçağı, vibrasyonlu kesim bıçağı, kalem, ve pilyaz aracı opsiyonel olarak tercih edilebilir. Malzeme türüne bağlı olarak 10 mm kalınlığa ve 15 kata kadar kesim yapılabilir.

I & V Çıt
Bıçağı

Hem I-tipi hem de V-tipi çıtlar kesim bıçağı kullanmadan otomatik olarak oluşturulabilir. Bu sayede tüm çıtlarınız kumaş kalınlığından etkilenmeden standart bir görünüm ile oluşturulabilir.

Konveyör
Aktarma Sistemi

datatec.cutter konveyör aktarma sistemi ile aralıksız kesim özellikğine sahiptir. Toplama alanı ihtiyaçlarınıza göre 250cm'ye kadar büyütülebilir. Dilerseniz kesihanenize özel proje çalışması da yapılabilir. Ayrıca kumaş besleme ünitesi ihtiyaçlarınıza göre de özelleştirilebilir ya da mevcut sisteminize uyum salayabilir.

Genel Özellikleri ve Kullanım Alanları

  • Kumaş türüne göre 10-15 kata kadar kesim yapabilir.
  • Konveyör sistemi ile aralıksız kesim yapabilir. Kumaş besleme ünitesi özelleştirilebilir.
  • I ve V tipi çıtlar için özel kesim kafası mevcuttur. Bu sayede tüm çıtlar standart atılır.
  • Çok fonksiyonlu kafa ihtiyaca göre özelleştirilebilir.
  • 1200mm/s kesim hızlarına ulaşabilir.
  • Örme kumaş, dokuma kumaş, kürk, poliüretan deri, sentetik deri, oxford kumaş, kanvas, sünger, sık dokuma kumaşlar, karışımlı kumaşlar, bavul/çanta, koltuk, halı/kilim, vb. kumaşları kesebilir.
  • Tekstil, hazır giyim, mobilya, çanta ve otomotiv firmaları için idealdir.

Kullanım Kolaylıkları


Güvenilirliğini kanıtlamış Kesim Makinelerimiz, HPGL çıktısı oluşturabilen tüm sistemler uyumludur. Aynı zamanda basit ve kullanıcı dostu bir kullanıma sahiptir.

Kolay kullanılır

datatec.cutter basit kullanıcı arayüzü sayesinde kolaylıkla yönetilebilir.

Hızlı ve seridir

1200mm/s hızlarda kesim yapabilir.

Kaliteli ve stabildir

Tüm eksen kontrolleri servo motorludur. Yüksek hassasiyetle çalışır.

Esnektir

Toplama alanı ihtiyaca göre büyütme opsiyonuna sahiptir. Kumaş besleme ünitesi ise özelleştirilebilir.

Uyumludur 

Datatec - WearCadfe, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra (hpgl modülü ile), Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad,CorelDraw ve tüm hpgl formatı veren yazılımlar ile tam uyumludur.

Verimliliğinizi arttırır

Kesim kapasitenizi 5 kata kadar arttırabilir. Aynız zamanda kesim kalitesinden ödün vermez.