Dijit

Intelli-Di Akıllı Photodigit ile Dakikalar İçinde Kalıplarınız Hazır!

En Hızlı Dijit Masası, Intelli-Di Fotoğralı Dijit

Datatec, Intelli-Di Fotodijit ile tekstil, hazır giyim ve grafik firmaları için vektörel tarama ile optimum çözümleri üretmektedir. Yıllardır kalite ve güvencesi ispatlanmış tarama algoritmamız ile kalıplarınızı tarıyor ve vektörel hale getiriyoruz. Sistem datatec.wearcadfe dışında AAMA/ASTM/DXF dosyası alabilen tüm sistemlerle uyumludur. Ayrıca sistem manuel taramayada izin vermektedir. Bu sayede üst üste kalıplarınızı da sisteme aktarmanız mümkündür. Standart ölçülerin dışında dilerseniz proje hizmeti de verilmektedir. Bu sayede dilediğiniz ölçülerde dijitinizi hazırlayabilirsiniz. Şirketimiz ayrıca tüm ihtiyaçlarınız için özel yazılımlar üretmekte ve sizlere özel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Datatec - WearCad, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra, Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad, CorelDraw yazılımlarının AAMA/ASTM/DXF modülleri ile uyumludur.

1

Kalıplarınızı Yerleştirin

Kullanmak istediğiniz kalıpları masaya dilediğiniz gibi yerleştirin.

2

Fotoğrafları Çekin

Fotoğraflarınızı tek seferde çekin. Saniyeler içinde kalıplarınız gerçek ölçülerle hazır.

3

Gönderin

Artık kalpların gönderilebilir. Dilerseniz WearCad ile doğrudan, dilerseniz de AAMA/ASTM/DXF formatları ile dilediğiniz sisteme gönderebilirsiniz.

Öne Çıkanlar


Intelli-Di'nin sunduğu özelliklere göz atalım!

Yüksek Hassasiyette
Kalibrasyon

Yüksek Hassasiyette Kalibrasyon

Intelli-Di'nin üstün kalibrasyon yeteneği sayesinde ön kalibrasyon işleminiz yapılır. Artık tüm kalıplarınız yüksek hassasiyetle taranmaya hazır. Kalibrasyon işlemi basittir. Herhangi bir zamanda bir kaç dakikada tekrar kalibrayon yapılabilir.

Gelişmiş
DXF Gönderimi

Gelişmiş DXF Gönderimi

AAMA/ASTM/DXF formatlarında veya size özel formatlar ile gönderi yapılabilir. Dilerseniz DXF çıktı parametrelerin ürününüze göre özelleştirilebilir.

Kullanıcı Dostu
Arayüz

Kullanıcı Dostu Arayüz

Intelli-Di ile yapılan dijit işleminde herhangi bir düzeltmeye ihtiyaç duyduğunuzda arka planda kalıplarınız göründüğünden ayrıca kullandığınız Cad sistemi üzerinde düzenleme yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Intelli-Di tüm iç çizgi ve iç noktalarınızı tanımlamanıza olanak verir.

Genel Özellikleri ve Kullanım Alanları

  • Teksil ve hazır giyim sektöründe model kalıpları taranabilir.
  • Grafik ve baskı sektörü kendi ihtiyaçlarına göre 2D tarama yapabilir.
  • Dar alanlarda çalışabilir.
  • 90cm x 120cm ile 120cm 150cm alanlarında çalışabilir. Dilerseniz özel proje çalışması yapılabilir.
  • EOS, SLR dahil bir çok fotoğraf makinesi ile uyumlu çalışabilir.

Kullanım Kolaylıkları


Güvenilirliğini kanıtlamış ürünlerimiz, tüm sistemlere uyumludur. Aynı zamanda basit ve kullanıcı dostu bir kullanıma sahiptir.

Kolay kullanılır

Sadece 15-20 dakika içinde başarılı bir eğtimin ardından dakikalar içinde fotoğraflarınızı çekin, tarayın, düzeltin, gönderin. Bir kaç tıklamayla hassas düzeltmeler yapabilirsiniz.

Hızlıdır

Saniyeler içinde fotoğraflar taranır. Çevre çizgileri, çıtlar, vb. otomatik olarak taranır. İç şekiller, düzip, delme yerleri hızlıca tanımlanır.

Stabildir

Yıllarca hassas birşekilde çalışmaya devam eder.

Esnektir

AAMA/ASTM/DXF ayarları bir çok sisteme göre özelleştirilebiir.

Uyumludur 

Datatec - WearCadfe ile doğrudan, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra, Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad,CorelDraw yazılımlarının AAMA/ASTM/DXF modülleri ile uyumludur.

Geniş İşletim Sistemi Desteği

Kullanıcı dostu arayüzü ile Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 üzerinde 32 bit ve 64 bit platformlarında çalışır. Ayrıca tüm 32 bit ve 64 bit Linux sistemlerinde çalışmaktadır.

Teknik Özellikler


AÇIKLAMALAR INTELLI-DI 90x120 INTELLI-DI 120x150
Çalışma Alanı En: 1200mm Boy: 900mm En: 1500mm Boy: 1200mm
Arkaplan Rengi Siyah, Lacivert, Beyaz
Otomatik Tarama Evet
Manuel Tarama Evet
Otomatik Kalibrasyon Evet
Manuel Kalibrasyon Evet
İstenmeyen Parça İptali Evet
Manuel Müdahale Evet
Desteklediği Yazılımlar Datatec - WearCad doğrudan, Assyst, Gerber, Investronica, Lectra, Optitex, PolyPattern, NovaCut, PAD, TucaTec, AudaCes, Gemini, DesignCad, AutoCad, CorelDraw yazılımlarının AAMA/ASTM/DXF modülleri ile uyumludur.
Gönderim Formatları WCF/AAMA/DXF